با ما تماس بگیرید

02163462110


دوره استراتژی در اینستاگرام

تعداد فصل ها
1 فصل
تعداد جلسات
3 جلسه
165000
110,000 تومان
165000
110,000 تومان

توضیحات دوره

معرفی دوره استراتژی در اینستاگرام

این دوره بخشی از دوره جامع ادمین حرفه‌ای است که به علت اهمیت و همچنین جذابیت موضوعات مطرح شده در آن امکان تهیه آن به صورت جداگانه نیز برای شما فراهم شده است.
در مواجه با محتوای تولید شده در شبکه‌های مجازی به ویژه برخورد با کسب و کارهای موفق در این حوزه این سوال مطرح می می‌شود که چرا خیلی از کسب و کارها و خیلی از افراد در فضای مجازی فعالیت و کسب و کار موفقی دارند و هر روز هم موفقیت بیشتری کسب می‌کنند؟ در مقابل اما خیلی افراد تجربه خوبی از کار و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام ندارند؟ 
 
معرفی دوره استراتژی در اینستاگرام
 
افرادی که تلاش می‌کنند از گروه‌های موفق در فضای اینستاگرام الگوبرداری کنند اما نه مخاطبی جذب می‌کنند و نه موفق به فروش محصولات خود می‌شوند. علت این عدم موفقیت نداشتن استراتژی مشخص برای حضور در فضای مجازی هست استراتژی که مسیر و راهبرد حضور شما در این شبکه‌ها را تعیین خواهد کرد..
 قصد داریم در این دوره همراه با محمد حسین خوانساری پرداختن حرفه‌ای به آن و تهیه یک استراتژی مشخص و مدون برای حضور در فضای مجازی را بیاموزیم.
 

مدرس دوره


محمد حسین خوانساری ، از سال 1386 تاکنون در حوزه مشاوره تبلیغات و برندسازی به استارتاپ ها ، شرکت های نوپا و بنگاه های اقتصادی مشغول به فعالیت می باشد. وی همچنین برگزاری بیش از 80 سمینار تخصصی حوزه تبلیغات و برندسازی و بیش از 600 کارگاه تخصصی را در کارنامه خود دارد.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه استاد مراجعه کنید.

امتیاز

5.00 از 5 / 0 رای