با ما تماس بگیرید

02163462110


محمدصادق باطنی


https://www.ayenehacademy.ir/storage/user/12/a3/12a33c1ef1f9b0140983d546db96e2cd/12a33c1ef1f9b0140983d546db96e2cd_avatar.jpg?v=1620721271
نام و نام خانوادگی : محمدصادق باطنی آخرین مدرک تحصیلی : دکترا رشته تحصیلی : علوم ارتباطات محل تحصیل: دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات

معرفی محمدصادق باطنی

محمدصادق باطنی متولد سال 1367 نویسنده، کارگردان و تهیه کننده مستند، مدرس و فعال سوادرسانه‌ای است. وی که در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیل مهندسی شیمی از دانشگاه شریف است به دلیل علاقه به حوزه سینما و رسانه در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت رسانه وارد دانشگاه صدا و سیما شده و در مقطع دکترا دانش‌آموخته علوم ارتباطات دانشگاه علوم و تحقیقات است.
محمدصادق باطنی که در دوره‌های مختلف مدرسه هنر و رسانه آینه به عنوان مدرس حضور داشته است، سال‌هاست فعالیت‌های حرفه‌ای اش در حوزه نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی در حوزه رسانه و مستندسازی متمرکز شده است. تجربه کارگردانی در مستند دوپینگی‌ها، تهیه کنندگی در مستند‌های دیوانگی و جای خالی از مهمترین فعالیت‌های وی در حوزه مستندسازی است. آنار او در این حوزه تاکنون چندین بار جزء آثار برتر و مورد توجه در جشنواره عمار بوده است. از دیگر فعالیت‌های رسانه‌ای محمد صادق باطنی می‌توان به حضور به عنوان مجری کارشناس در برنامه‌های یه حبه نقد و رسانش اشاره کرد. وی اخیرا نیز با همین عنوان در برنامه جنجالی و پر بیننده هشتادیا  حضور موفقی داشته است.
 

 
محمدصادق باطنی به عنوان یکی از موسسان مدرسه هنر و رسانه آینه سال‌ها مدیریت این مجموعه را به عهده داشته و در حال حاضر نیز به عنوان مدیر مجموعه آموزشی و پژوهشی شهید آوینی صدا و سیما فعالیت می‌کند.
 
معرفی محمد صادق باطنی
 
در ادامه می‌توانید تیزر برخی از نمونه کارهای محمدصادق باطنی را مشاهده کنید.

نمونه کارهای محمد صادق باطنی


 
تهیه کنندگی مستند دیوانگی  تهیه کنندگی مستند جای خالی
دوره‌های محمدصادق باطنی